ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW
I SEMESTR 2021/2022

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.00-8.00ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
I JĘZYKA POLSKIEGO
KLASY 4B, 5A, 7A, 7B, 8A
p.J.Sierpińska
7.15-8.00
sala 9
8.00-8.45KOŁO HISTORYCZNE
KLASA 7A, 7B
p.A.Tokarz
8.00-845
sala 61
ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 7A
p.M.Szaluś
sala 40/71
8.00-8.45ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE Z JĘZYKA POLSKIEGO
KLASA 4A, 7A, 8A
p.A.Golda
sala 82
9.40-10.35ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 8A
p.M.Szaluś
sala 40/71
10.45-10.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 5A
p.M.Szaluś
sala 40/71
11.30-12.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 1A, 1B
p.A.Donat
11.40-12.25
sala 64
12.30-13.30MŁODY BADMINTONISTA
KLASA 4B
p.M.Sierżęga
12.30-13.30
duża sala gim.
TRENING KONCENTRACJI
KLASA 4B
p.M.Szaluś
sala 71
PIĘKNIE MÓWIĘ
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE, TERAPIA RĘKI
KLASA 1A
p.E.Kolczyk
12.30-13.30
sala 2
NAUKA CZYTANIA
KLASA 1A
p.E.Kolczyk
sala 2
12.30-13.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 3A, 3B
p.A.Donat
12.25-13.15
sala 71
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE
KLASA 1B
p.B.Lotawiec
12.30-13.30
sala 20
ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 8A
p.M.Szaluś
sala 40/71
12.30-13.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 4A
p.A.Donat
12.25-13.15
sala 71
13.30-14.30KOŁO TEATRALNE
KLASA 4A
p.A.Golda
13.30-14.30
sala 78
ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 7B
p.M.Szaluś
sala 40/71
WARSZTATY PRZYRODNICZE W TERENIE DLA CHĘTNYCH
p.A.Bukowiecka
(po wcześniejszym uzgodnieniu)
13.45-15.15
BAJKA DOBRA NA WSZYSTKO
KLASA 2A, 2B
p.A.Sobczak
13.30-14.30
sala 19
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
KLASA 3A, 3B
p.T.Nawrat
13.30-14.30
sala 41
13.30-14.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 5A
p.M.Szaluś
sala 40/71
KOŁO BIOLOGICZNE
KLASY 4A, 4B
p.A.Bukowiecka
(co dwa tygodnie)
13.45-14.30
sala 61
KLUB WOLONTARIUSZA
p.M.Szaluś
sala 71/30
13.30-14.30ZAJĘCIA TANECZNE
KLASA 3A, 3B
p.D.Sojka
13.15-14.15
mała sala gim.
PIĘKNIE MÓWIĘ
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE, TERAPIA RĘKI
KLASA 1A
p.E.Kolczyk
13.30-14.30
sala 2
13.30-14.30BAJKA DOBRA NA WSZYSTKO
KLASA 2A, 2B
p.A.Sobczak
13.30-14.30
sala 23
13.30-14.30READING DOG
KLASY 3A, 3B
p.K.Pytkowska
13.30-14.30
sala 19
13.30-14.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
KLASA 2A, 2B
p.A.Donat
13.30-14.15
sala 64
13.30-14.30W ŚWIECIE BAŚNI
KLASY I-III
p.E.Szyndler
13.30-14.15
biblioteka
13.30-14.30ZAJĘCIA PLASTYCZNE
KLASA 2A, 2B
13.00-14.15
sala 53
ZAJĘCIA PŁATNE – ORGANIZATOR ZEWNĘTRZNY
14.30-15.30ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE
KLASA 4A, 4B, 5A
p.B.Pilch
14.30-15.15
sala 79
TRENING UWAŻNOŚCI I KONCENTRACJI
KLASY IV-VIII
p.M.Szaluś
sala 19
KOŁO BIOLOGICZNE
KLASY 5A
p.A.Bukowiecka
(co dwa tygodnie)
14.40-15.25
sala 61
PAPIEROWE FANTACJE I CZYATNIE
KLASA 2A
p.A.Janiszewska
14.30-15.30
sala 18
14.30-15.30ZAJĘCIA PLASTYCZNE
KLASA 1B
14.30-15.45
sala 53
ZAJĘCIA PŁATNE – ORGANIZATOR ZEWNĘTRZNY
SIATKÓWKA
KLASY IV / KLASAY VII-VIII
(grupy naprzemiennie)
p.M.Melaniuk
14.30-15.15
duża sala gim.
ZAJĘCIA SPORTOWE
KLASA 3A, 3B
p.D.Mucha
14.30-15.14
duża sala gimnastyczna
KOSZYKÓWKA
MKS MOS Katowice
KLASY I-III
p.K.Masłowski
14.30.15.30
hala
14.30-15.30KÓŁKO MATEMATYCZNE
KLASA 4A, 4B, 5A, 7A
p.B.Węglarska
14.40-15.25
Sala 48
ZAJĘCIA SPORTOWE
KLASA VA
p.D.Mucha
duża sala gim.
14.30-15.30ZAJĘCIA SENSORYCZNE
KLASA 3A
p.M.Sierżęga
sala SI
KODOWANIE 3D
14.30-16.30
SALA 49
ZAJĘCIA PŁATNE – ORGANIZATOR ZEWNĘTRZNY
14.30-15.30READING DOG
KLASY 3A, 3B
p.K.Pytkowska
14.30-15.30
sala 19
14.30-15.30PAPIEROWE FANTACJE I CZYATNIE
KLASA 2B
p.A.Janiszewska
14.30-15.30
sala 18
14.30-15.30METODA DOBREGO STARTU
KLASY 2A, 2B
p.A.Donat
14.30-15.30
sala 64
14.30-15.30KODOWANE CZYLI NAUKA I ZABAWA PRZEZ DZIAŁANIE
KLAS 2A
p.A.Sobczak
14.30-15.30
sala 23
15.30-16.30KOSZYKÓWKA
MKS MOS Katowice
KLASY I-III
p.K.Masłowski
15.30.16.30
hala
16.00-17.00ZAJĘCIA TANECZNE
KLASA 8A
p.D.Sojka
16.15-17.15
mała sala gim