Informacje dla rodziców
Spotkania z Rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
1 | Spotkanie wychowawcy klasy z Rodzicami godzina 17.30 – 18.30 | 13 wrzesień 2023 r. |
2 | Konsultacje z nauczycielami godzina 17.00 – 18.00 Spotkanie wychowawcy klasy z Rodzicami godzina 18.00 – 19.00 | 15 listopad 2023 r. |
3 | Spotkanie wychowawcy klasy z Rodzicami godzina 17.30 – 18.30 | 24 styczeń 2024 r. |
4 | Konsultacje z nauczycielami godzina 17.00 – 18.00 | 20 marzec 2024 r. |
5 | Konsultacje z nauczycielami godzina 17.00 – 18.00 Spotkanie wychowawcy klasy z Rodzicami godzina 18.00 – 19.00 | 27 maj 2024 r. |
Kalendarz roku szkolnego 2023/2024
Lp. | Wydarzenie | Data |
1 | Rozpoczęcie roku szkolnego | 4 wrzesień 2023 r. |
2 | Zimowa przerwa świąteczna | 23 – 31 grudzień 2023 r. |
3 | Zakończenie śródrocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | 19 styczeń 2024 r. |
4 | Konferencja klasyfikacji śródrocznej | 22 styczeń 2024 r. |
5 | Ferie zimowe | 29 styczeń – 11 luty 2024 r. |
6 | Wiosenna przerwa świąteczna | 28 marzec – 2 kwiecień 2024 r. |
7 | Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych | 2 listopad 2023 r. 3 listopad 2023 r. 22 grudzień 2023 r. 29 kwiecień 2024 r. 30 kwiecień 2024 r. 2 maj 2024 r. 31 maj 2024 r. |
8 | Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | 21 czerwiec 2024 r. |
9 | Ferie letnie | 22 czerwiec – 31 sierpień 2024 r. |
10 | Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych 2023/2024 | 2 wrzesień 2024 r. |
Godziny dostępności nauczycieli:
Lp. | Imię i nazwisko nauczyciela | dzień tygodnia | godzina | sala |
1. | Dyr. Michalik Monika | czwartek | 14.00 – 15.00 | sekretariat |
2. | Betleja-Kosubek Katarzyna | środa | 12.00 – 12.30 | 162 |
3. | Bogocz Aleksandra | wtorek | 7.20 – 7.50 | 30 |
4. | Bomba Magdalena | środa | 14.30 – 15.30 | 43 |
5. | Bukowiecka Monika | poniedziałek | 7.25 – 7.55 | 74 |
6. | Bukowiecka – Pocheć Anna | piątek | 7.00 – 8.00 | 61 |
7. | Donat Agnieszka | środa | 15.30 – 16.30 | 39 |
8. | Dorota Magdalena | II, III i IV czwartek miesiąca | 11.30 – 12.30 | 74 |
9. | Golda Aneta | poniedziałek | 7.55 – 8.55 | 82 |
10. | Janiszewska Agnieszka | środa | 14.30 – 15.30 | 18 |
11. | Kanowska Monika | poniedziałek | 16.30 – 17.30 | 161 |
12. | Kleinert Barbara | piątek | 16.30 – 17.00 | 64 |
13. | Kolczyk Ewa | wtorek | 7.00 – 8.00 | 2 |
14. | Kowalczyk Alicja | poniedziałek | 10.30 – 11.30 | 30 |
15. | Mucha Dorota | wtorek | 7.00 – 8.00 | s. gimnastycza |
16. | Nawrat Tomasz | poniedziałek | 10.30 – 11.30 | 49 |
17. | Pytkowska Katarzyna | czwartek | 14.30 – 15.30 | 79 |
18. | Sierpińska – Ceglarek Joanna | środa | 15.30 – 16.30 | 9 |
19. | Sierżęga Małgorzata | piątek | 7.00 – 8.00 | 6 |
20. | Skowron Anna | środa | 15.30 – 16.30 | 20 |
21. | Sobczak Aneta | środa | 15.30 – 16.30 | 23 |
22. | Sojka Daria | środa | 15.30 – 16.30 | 21 |
23. | Stęszewska Katarzyna | środa | 9.44 – 10.45 | 30 |
24. | Stokłosa Zuzanna | wtorki i czwartki | 15.00 – 15.30 | 39 |
25. | Szaluś Magdalena | wtorek | 15.00 – 16.00 | 40 |
26. | Szemiel Małgorzata | środa | 13.30 – 14.30 | 49 |
27. | Szyndler Ewa | środa | 15.00 – 16.00 | biblioteka |
28. | Tokarz Agnieszka | piątek | 15.30 – 16.30 | 29 |
29. | Wachulec Paula | czwartek | 12.30 – 13.30 | s. gimnastyczna |
30. | Węglarska-Nawrat Beata | czwartek | 7.00 – 8.00 | 48 |
Rozkład godzinny lekcji
Lekcja | Godziny rozpoczęcia i zakończenia |
0 | 7.05 – 7.50 |
1 | 8.00 – 8.45 |
2 | 8.55 – 9.40 |
3 | 9.50 – 10.35 |
4 | 10.45 – 11.30 |
5 | 11.40 – 12.25 |
6 | 12.45 – 13.30 |
7 | 13.40 – 14.30 |
8 | 14.40 – 15.25 |
9 | 15.30 – 16.20 |
Biblioteka szkolna
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
8.00-16.00 | 8.00-16.00 | 8.00-16.00 | 8.00-14.00 | 8.00-15.00 |