Pierniczki, bałwanki, choineczki, aniołki, kartki i inne ozdoby choinkowe można było nabyć podczas Szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się 14 grudnia w naszej szkole.

Uczniowie wykonywali ozdoby z pomocą wychowawców i nauczycieli oraz w domach wraz z rodzicami, a efekt ich pracy, to sprzedawane na kiermaszu: stroiki, ozdoby świąteczne, kartki świąteczne itp. Kiermasz świąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i wyjątkowych prezentów. Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta przygotowane przez rodziców smakowały wyśmienicie. Podczas kiermaszu odbyła się również licytacja dzieł wykonanych przez uczniów. Całość uświetniło wspólne kolędowanie wraz z występami młodych artystów z naszej szkoły.